برچسپ ها

۱۱/۲۷/۱۳۹۰

انتشار فهرست راه یافته‌گان به دور نهایی داوری در ششمین جشنواره ادبی قند پارسی

دبیرخانه قند پارسی اعلام کرد:

فهرست راه یافته‌گان به دور نهایی داوری در ششمین جشنواره ادبی قند پارسی
روابط عمومی خانه ادبیات افغانستان: با پایان یافتن داوری مرحله نخست ششمین جشنواره ادبی قند پارسی، نام شرکت‌کنندگانی که به دوره نهایی راه یافته‌اند، اعلام شد.
ششمین جشنواره‌ ادبی قند پارسی (ویژه شعر و قصه جوان افغانستان...) با حضور علاقه­مندان به فرهنگ و ادب پارسی در تاریخ دهم و یازدهم حوت (اسفند)1390 خورشیدی در تهران برگزار ‌می‌شود. با سپاس فراوان از شرکت همه شاعران و نویسندگان عزیز در این دوره از جشنواره، به آگاهی می­رساند دبیرخانه قند پارسی بر اساس سیاست‌های تصویب ‌شده خود، شماری از شرکت‌کنندگان مقیم ایران را که به مرحله­ نهایی داوری راه یافته­اند، یک هفته مانده زمان برگزاری، به صورت تلفنی، برای حضور در جشنواره دعوت می‌کند.

گفتنی است حضور دیگر علاقه­مندان نیز در زمان برگزاری جشنواره، آزاد است. با این حال، خانه­ ادبیات افغانستان به دلیل محدودیت امکانات خود، پیشاپیش از خدمات­رسانی جانبی به آنان مانند در اختیار گذاشتن مهمان­سرا پوزش می­خواهد. کام­یابی روزافزون­ همه پویندگان قلمرو ادب، فرهنگ و هنر را آرزومندیم.

فهرست شاعران راه یافته‌ به دوره نهایی

1 احمد حسین پور کابل

2 اسدالله پژمان کابل

3 امان میرزایی مشهد

4 بنیاد امید غزنین

5 تکتم حسینی قم

6 جاوید احساس غزنین

7 جاوید حسینی تهران

8 حسن ابراهیمی بلخ

9 حسین رضایی مشهد

10 حکیم ابراهیمی تهران

11 حکیم علی پور بلخ

12 حلیمه کابلی تهران

13 خدیجه کاظمی مشهد

14 رایحه بهاری مشهد

15 رحیمه میرزایی مشهد

16 رشیده محمدی مشهد

17 رضا اسدی تهران

18 ریحانه آخوندزاده مشهد

19 زهرا بوستانی تهران

20 زهرا زاهدی قم

21 زهرا سجادی مشهد

22 زهرا محمودی مشهد

23 زهرا موسوی تهران

24 زهره ابراهیمی مشهد

25 سهراب سیرت بلخ

26 سید روح‌الله محسنی مشهد

27 سید سکندر حسینی کابل

28 سید علی‌رضا جعفری قم

29 سید نورالله تهماسبی خراسانی بلخ

30 صفیه بیات هلند

31 طاهره حاجی حسینی گرگان

32 عارف بسام بلخ

33 عاقله شریفی کابل

34 علی جعفری مشهد

35 علی شریفی کابل

36 علی مشکات قم

37 غلام‌رسول جعفری اصفهان

38 فاطمه رضایی مشهد

39 فاطمه روشن کابل

40 فاطمه سجادی فرانسه

41 فاطمه مهرآیین بامیان

42 لینا نبی‌زاده هلند

43 مائده حسینی قم

44 مجیب مهرداد کابل

45 محسن خاوری مشهد

46 محمد جاوید کابل

47 محمد جعفری تهران

48 محمد حبیبی تهران

49 محمد سالم حسینی اصفهان

50 محمد نژادی مشهد

51 محمدباقر حسینی اصفهان

52 محمدجعفر عزیزی کابل

53 محمدحسن محقق قم

54 محمود تاجیک تهران

55 مختار وفایی بلخ

56 مرجان اصغری مشهد

57 مریم حسینی قم

58 مریم رضایی مشهد

59 مریم میترا کابل

60 مسعود یمام کابل

61 معصومه احمدی مشهد

62 معصومه حسینی تهران

63 معصومه موسوی قم

64 منیره اصغری مشهد

65 مهدی سرباز بلخ

66 مهدی معصومی مشهد

67 مینا حسینی مشهد

68 نرگس صابری بلخ

69 نصیر ندیم بلخ

70 نوروزعلی کریمی غزنین

71 وحید بکتاش تخار

72 هادی هزاره کابل

فهرست داستان‌نویسان راه یافته به دوره نهایی

1 بتول محمدی بامیان

2 حلیمه کابلی تهران

3 حیات‌الله مهریار غزنین

4 خداداد حیدری تهران

5 خسرو مانی کابل

6 ریحانه بیانی قم

7 زهره ابراهیمی مشهد

8 سکینه محمدی کابل

9 سهراب سروش غیبی بلخ

10 سید احمد مدقق قم

11 سید محمود حسینی تهران

12 سیدعلی موسوی بلخ

13 صدیقه کاظمی مشهد

14 عاطفه کاظمی مشهد

15 غلام رسول جعفری اصفهان

16 فاطمه بخشی اصفهان

17 فاطمه موسوی جاوید تهران

18 فایزه صالحی قم

19 لیلا علی‌زاده قم

20 محمدباقر حسینی تهران

21 معصومه حسینی مشهد

22 وسیمه بادغیسی هرات

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر