۲۶ اسفند ۱۳۹۲

پیام (2)


بزنید،خون بریزید، راه بگیرید، غصب کنید،مردم راسوار شوید، شهر را به گند بکشید و شعار اسلام و دمکراسی و مردم‌سالاری بدهید...در نهایت نام و کام وریش و پشم شما با خون و جنایت رنگین خواهد بود و آزادی همیشه درمسیر پیروزی...
شبکه‌های وابسته به سپاه پاسداران ایران و گروهک‌های خون آشام در بلخ؛ با استفاده از حمله مسلحانه بجان من،درحال دامن‌زدن به توطئه‌های جدیدی است. امنیت ملی و نیروهای امنیتی بلخ، کاری از دست شان ساخته نیست و با گذشت یک هفته از این رویداد، هیچ دست‌آوردی ندارند و احتمالا این قضیه را به فراوشی سپرده اند.
تازه‌ترین دسیسه‌ی که این حلقات شیطانی در حال دامن‌زدن علیه من است، وابسته دانستنِ من به شبکه‌های استخباراتی ایران است؛ در حالی که موضع‌گیری‌های من علیه ایران و سیاست‌های ضد بشری آن و بخصوص برنامه‌های گسترده‌ی حلقات وابسته به سپاه پاسداران در ولایات شمال برهمگان کاملاً روشن است.
لازم نمی‌بینم و در وضعیتی نیستم که در مقابل افواهات و خیال‌پردازی‌های که در وبلاگ رزاق مامون منتشر شده، چیزی بنویسم،چون آنانی که مرا میشناسند، این را درک می‌کنند که ایرانی‌ها(مسوولان کنسولگری دربلخ) و مزدوران یکه‌تاز آنان در بلخ، سایه ام را با سنگ می‌زنند.برای اثبات دروغ‌ منتشرشده در وبلاگ مامون دوستان مراجعه کنند به آرشیف نشرات من در وبلاگ شخصی ام و وب‌سایت هویدا.
من نگرانِ از دست دادنِ جانم در این آشفته‌بازار خون و جنایت هستم...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر