۰۹ دی ۱۳۹۰

پیرمرد 99 ساله ایتالیایی همسر96 ساله خود را به دلیل خیانت طلاق داد

دبی- العربیه.نت
یک پیرمرد99 ساله ایتالیایی پس از برملا شدن خیانت همسر96 ساله اش تصمیم گرفت او را طلاق دهد و به زندگی مشترک خود پایان دهد.
به گزارش خبرگزاری" آکی " ایتالیا آنتونیو به شكل تصادفی در حالی که مشغول خواندن نامه های قدیمی خود وهمسرش بود ناگهان چشمش ‏به نامه ای افتاد که متعلق به 60 سال پیش بود.
پیرمرد ايتاليایی پس از خواندن این نامه قدیمی ، دریافت همسر 96 ساله اش که روسا نام دارد، در دهه ‏‏1940 میلادی، با فردی دیگر در ارتباط بوده و برای او نامه های عاشقانه می نوشت.
پس از آن وی مسئله را با روسا همسر خود در میان گذاشت ، روسا ضمن اعتراف به داشتن معشوق در دهه 1940 میلادی از آنتونیو خواست که این مسئله را فراموش کند.
بر اساس گزارش خبرگزاری " آکی ایتالیا" و به نقل از وکیل آنتونیو ، این مرد کهنسال پس از یقین پیدا کردن نسبت به خیانت همسرش ، به دادگاه رفت و درخواست طلاق داد.
پیرمرد ایتالیایی دلیل درخواست جدایی از روسا را خیانت به وی در60 سال پیش دانسته است و قاضی نیز پس از شنیدن این توضیح ، حکم جدایی را صادر کرد.
گفتنی است ثمره ازدواج 75 ساله این دو کهنسال ایتالیایی 5 فرزند و چندین نوه و نتیجه بوده است.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

پست ویژه

بوی خوشِ کاغذ؛ خداحافظ رسانه‌های چاپی

  شاید خداحافظی با رسانه‌های چاپی برای بسیاری از روزنامه‌نگاران و خوانندگان روزنامه‌ها نگران کننده و حتی پذیرفتن آن سخت باشد، اما تحولی اس...