۲۱ دی ۱۳۹۰

عبدالجبار ثابت در میرانشاه است!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی افغانستان (afghanpaper)،یک عضو خانواده عبدالجبار ثابت دادستان کل پيشين کشور مى گويد که ثابت در شهر ميرانشاه وزيرستان شمالى، نزد طالبان افغانستانی زندانى است.
منبع که نخواست نامش گرفته شود، دیروز به خبرگزاریها گفته است ما گاهى اوقات با ثابت صاحب تماس هاى غيرمستقيم داريم و او زنده است.
گفتنی است که جبار ثابت، بتاريخ ١٤ ميزان سال جارى در دشت سقاوه مربوط ولسوالى چهار آسياب ولايت کابل، حين بازديد از مزارع خود توسط افراد مسلح ناشناس ربوده شد.
تا هنوز کسى مسؤليت اختطاف جبار ثابت را بر عهده نگرفته است ولى اين عضو خانواده وى مى گويد که ثابت را طالبان مسلح اختطاف نموده اند.
بر اساس گزارشی از پژواک، اين شخص حکومت را به عدم همکارى در پروسۀ رهايى ثابت متهم کرد و افزود که ثابت، در اثناى کارش به حيث دادستان کل، درمبارزه با فساد، اعلام جهاد نمود و در مقابل بعضى افراد حکومتى ايستاده بود حالا درحکومت، همان عده افراد نمى خواهند که در پروسۀ رهايى ثابت، همکارى نمايند!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

پست ویژه

بوی خوشِ کاغذ؛ خداحافظ رسانه‌های چاپی

  شاید خداحافظی با رسانه‌های چاپی برای بسیاری از روزنامه‌نگاران و خوانندگان روزنامه‌ها نگران کننده و حتی پذیرفتن آن سخت باشد، اما تحولی اس...